"REAKCIE DIVÁKOV NA SHOW THE DUCHON'S"

Chceli by sme Vám sprostredkovať niektoré postrehy a dojmy našich divákov... 

"Nikdy v živote som nezažila krajšie predstavenie. Ak by som mohla tak by som naň šla snáď aj každý deň a verím, že po každé by ma to chytilo za ❤️ tak ako včera. Toto sa Vám teda Mega, ale že mega podarilo. Tanečníci skvelí. Speváci? NEZABUDNUTEĽNÍ!!! Klobúk dole naozaj".
Monika Smetanková

"Bola som tam, aj slzičky boli. Niečo nádherné, p. Ďurovčík môže byť hrdý na svojich hercov a tanečníkov. Úžasná choreografia. Ešte o jednej v noci som nespala, stále som si pospevovala a dlane som mala dlho, veľmi dlho červené od tlieskania. Celý Istropolis bol na nohách - to treba zažiť. Tento nádherný zážitok zostane navždy v mojom srdci".
Alena Vidová

"Úžasné predstavenie, skvelá réžia, perfektní tanečníci, nezabudnuteľné piesne. Famózny zážitok. Ďakujem 
Elena Vandžurová

Včera som bola na predstavení v Košiciach, veľmi som si to užila. Bolo to skvelé predstavenie a veľké ďakujem všetkým, ktorí na tomto skvelom diele pracovali. Už len samotná myšlienka oživiť piesne Karola Duchoňa v novom šate a podaní mladých umelcov si zaslúži uznanie. Perfektné. 
Magda Sa

"Úžasné predstavenie, skvelá réžia, perfektní tanečníci, nezabudnuteľné piesne. Klobúk dole. Neskutočné predstavenie. Ďakujem".
Antónia Tonka

"Bola som, videla, počula, nádherný výsledok, skvelá tímová práca, úžasné výkony všetkých zúčastnených pod vedením Jana Ďurovčíka. Ďakujem za fantastický umelecký zážitok".
Jana Lešková

"Dokonalé! Od začiatku do konca zimomriavky všade! Toľká energia!!! Obrovský obdiv. Ešte určite si to pôjdem pozrieť, snáď to bude dlhšie na našej scéne". 
Moni Kaa

"Boli sme sa pozrieť v Bratislave - bolo to vynikajúce! Úžasný zážitok, v posledných rokoch som nič podobného nevidel. Vynikajúce hudobné aranžmá, úžasný zvuk, svetelné efekty a hlavne výborné spevácke a tanečné výkony. Som veľmi rád, že som to mohol zažiť - každému odporúčam!!!!!".
František Krejza